
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для людей з хропінням HighFoam Tendy Air
- Немає в наявності
- Код: hf_p0020
1 709 ₴
+380 (63) 332-23-71
Роман
- +380 (67) 968-78-45Роман
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка Highfoam Tendy Air
Високортопедична подушка підійде людям, що мають проблеми з диханням під час сну: хропіння, апное, хронічний бронхіт. Завдяки високому положенню голови під час сну язик не перешкоджає диханню, як це відбувається на низькій подушці. Особлива перфорація наповнювача додає подушці комфортних властивостей.

Переваги подушки:
- Ортопедичний ефект
- Класична форма з унікальною технологією ефективно розподіляє навантаження на м'язи шиї під час сну
- Не вбирає запахів і не пахне
- Не збивається і не скрипить
- Розподіляє тиск
Внутрішнє наповнення:
- Q-Dry and Soft - стрейчева тканина з ідеальною абсорбцією і шовковим відчуттям дотику.
- Highfoam Memo - високоеластичний пінополіуретан, розроблений для розподілу навантаження на тіло під час сну. Ефективність цього матеріалу полягає в його унікальній властивості забезпечувати комфортну підтримку тіла і перешкоджати больовим відчуттям, які виникають через тривале знерухомлення (наприклад, нічний сон). Цей матеріал ідеально підлаштовується під форму і вагу людини, розподіляючи навантаження в зонах тиску тіла на спальне місце.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | стрейч-трикотаж |
| Наповнювач | Memory Foam, Пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 18 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 40 см |
- Ціна: 1 709 ₴









